Prezentacja medalu 10. PKO PÓŁMARATONU SOLIDARNOŚCI

Za niespełna 2 tygodnie stolica województwa lubelskiego witać będzie biegaczy już 10 raz z rzędu. PKO Półmaraton Solidarności, to impreza mogąca się poszczycić tytułem najstarszego, odbywającego się cyklicznie biegu na Lubelszczyźnie na dystansie 21,097 km. Jest to wydarzenie masowe, które powinien posiadać w portfolio każdy półmaratończyk.                 

 

Symbolem jubileuszu i miesięcy przygotowań, z pewnością będzie wyjątkowy medal. Na wszystkich finiszerów czekać będzie dwustronny okrągły medal z dedykowaną „dziesiątką”. 

 

Zapisy elektroniczne na 10. PKO Półmaraton Solidarności do dnia 30 maja 2023 r.     

        

W dniach 1-3 czerwca zapisy tylko w biurze zawodów. Uwaga: w dniach 2-3 czerwca biuro zawodów czynne tylko w MOK Świdnik ul. Lotników Polskich 24. Cena pakietu płatnego gotówką w biurze zawodów 150 zł.

 

Od 10 lat gromadzimy biegaczy – zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wszyscy miłośnicy biegania są wspierani przez kibiców na trasie biegu wiodącej przez samo serce Świdnika i Lublina. Lubelska historia Cię poniesie - z tym hasłem świętujemy nasz jubileusz. Po biegu zapraszamy w strefie mety na atrakcyjny blok artystyczny, pokazy i losowanie nagrody specjalnej. Obecność wylosowanego zawodnika obowiązkowa.   

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy
Partnerzy techniczni