PKO Bank Polski sponsorem tytularnym 8. PKO Półmaratonu Solidarności

PKO Bank Polski sponsorem tytularnym 8. PKO Półmaratonu Solidarności. PKO Bank Polski po raz kolejny aktywnie uczestniczy w organizacji Lubelskiego Święta Biegania jako sponsor tytularny 8. PKO Półmaratonu Solidarności 2020.

Najbliższa edycja zbiega się z 40 rocznicą wydarzeń Lubelskiego Lipca w 1980 r. Od ponad 100 lat Bank codziennie dostarcza swoim klientom rozwiązania finansowe, dlatego rozumie potrzeby Polaków i polskich firm. Konsekwentnie zmienia się, inwestuje w rozwój i odpowiedzialnie wdraża nowoczesne technologie, aby umożliwić klientom wygodne zarządzanie finansami w każdym miejscu i czasie.

Dla organizatora PKO Półmaratonu Solidarności,  PKO Bank Polski jest ważnym partnerem. Wspólnie mamy wpływ na nakręcenie Polski na zdrowy i aktywny styl życia. Udowadniamy,  że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch. W 2020 roku wspólnie z naszymi partnerami dołożymy wszelkich starań, aby 6 czerwca dostarczyć biegaczom w Lublinie niezapomnianych wspomnień i umożliwić dopływ dobrej energii na przyszłe starty.

Strefa PKO Banku Polskiego na nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym, zbudowana infrastruktura odpoczynku po biegu zamieni stadion w sercu Lublina, w centrum biegowe dostępne dla biegaczy w każdym wieku. Tutaj, przed finiszem półmaratończyków swój bieg zakończą setki uczniów szkół województwa lubelskiego. Bieżnia da możliwość rywalizacji najmłodszych adeptów sztuki biegania. Wzorujemy się na najważniejszych imprezach biegowych na świecie. Nasze medale i koszulki techniczne damskie i męskie  dostępne w pakietach startowych są wykonane z najwyższej klasy materiałów. Z okazji 40 rocznicy Lubelskiego Lipca 1980 przygotowujemy specjalny wzór zaprojektowany na nasze potrzeby. Szczegóły wkrótce. 

Zapraszamy na bieg wraz z PKO Bankiem Polskim.

Zapamiętaj 6 czerwca 2020 pokonaj połówkę w Lublinie. Zapisy wkrótce. 

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy