6. PKO Półmaraton Solidarności – opłata 50 zł !

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 6. PKO Półmaratonu Solidarności! Zapraszamy do startu w profesjonalnym, atestowanym przez PZLA biegu w stolicy województwa lubelskiego. Obecnie  pracujemy nad warunkami bezpieczeństwa, innowacjami i zmianami w strefie mety. Chcemy was zaskoczyć i jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasz półmaraton. Najniższe opłaty startowe - tylko do końca stycznia! 

PKO Półmaraton Solidarności jest na stałe wpisany w 26. Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”. Jest to największa impreza biegowa po prawej stronie Wisły. W 2018 roku spotykamy się 2 czerwca. Start biegu z pod bramy WSK PZL Świdnik o godz. 9:00.

W edycji 2018 r. macie do wyboru cztery progi wysokości opłaty startowej. Rozumiemy, że podjęcie decyzji o przyjeździe do Lublina na kilka miesięcy przed startem może być kłopotliwe. Gorąco zachęcamy do podjęcia decyzji już teraz - najniższe stawki obowiązują tylko do końca stycznia 2018 roku. W kolejnych miesiącach nieznacznie wzrastają. Warto już dziś przygotować się do wyjazdu, zaplanować urlop, postarać się o współpasażerów w przypadku jazdy samochodem.

Pamiętajcie także o tym, że 2 czerwca od późnych godzin popołudniowych, niemalże przez całą sobotnią noc w Lublinie będzie NOC KULTURY. Warto u nas zostać na dłużej. Program NOCY wkrótce.

Formularz rejestracyjny na 6. PKO Półmaraton Solidarności dostępny jest TUTAJ.

Już teraz dziękujemy za wszystkie głosy i opinie, które przysyłacie do nas. Cenimy sobie konstruktywną krytykę, pochwały i gratulacje, które mobilizują nas do dalszej pracy. Zapewniamy, że każdy kto przyjedzie do LUBLINA na pewno znajdzie coś dla siebie, efektywnie i komfortowo spędzi czas podczas wielkiego biegowego święta. 

SPONSOREM TYTULARNYM 6. PKO Półmaratonu Solidarności jest PKO Bank Polski.

Do zobaczenia w Świdniku i Lublinie ! 

Organizatorzy

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy