HERBAPOL LUBLIN S.A. Partnerem Technicznym 10. PKO Półmaratonu Solidarności

Herbapol-Lublin to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością, cieszący się tym, co najcenniejsze – zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.

 

Marka Herbapol postawiła na najważniejsze wartości: rodzinę, wspólne spędzanie chwil i bliskość. Dzięki temu jej produkty mogą być częścią tych ponadczasowych aspektów codziennego życia. Natura jest bezcennym źródłem najlepszych surowców, inspirując do stworzenia niepowtarzalnych połączeń smakowych, które dają wiele pozytywnych emocji i przyjemności. Stąd wysokiej jakości herbaty i napoje, pyszne syropy, owocowe dżemy, powidła oraz konfitury Herbapolu od lat zdobywają sympatię konsumentów i są obecne na stołach polskich rodzin.

 

Produkty Herbapolu wytwarzane są w Polsce w regionach Lubelszczyzny, Podlasia oraz Warmii i Mazur. Stąd też szerokie zaangażowanie społeczne Herbapol-Lublin wpisane jest w DNA firmy, zgodnie z jej hasłem „Masz to w naturze”. Spółka prowadzi projekty oparte o 3 filary odpowiedzialności społecznej: „pomaganie mamy w naturze”, „dbałość o środowisko mamy w naturze” oraz „rozwój mamy w naturze”. W ramach tego ostatniego Herbapol wspiera wiele inicjatyw lokalnych - także tych sportowych, będąc dumnie Partnerem Technicznym 10.PKO Półmaratonu Solidarności.

 

Więcej informacji o firmie: www.herbapol.com.pl

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy
Partnerzy techniczni