Dziękujemy za 2021 rok i zapraszamy na 4 czerwca 2022

8. PKO Półmaraton Solidarności za nami. Cieszymy się, że po miesiącach pełnych obaw związanych z pandemią znowu mogliśmy spotkać się z Wami na trasie naszego biegu. Lubelski Półmaraton Solidarności otworzył bieganie z PKO Bankiem Polskim w kraju. Dzięki Wam na świdnickie i lubelskie ulice powróciły fantastyczne sportowe emocje. Gratulujemy Wam determinacji, wysiłku i świetnych wyników na mecie po okresie zawieszenia w Polsce imprez masowych. Dla nas był to czas wyczekiwania i niepewności czy wystartujemy w tradycyjnej formie. Wiemy, że pakiety sprawiły wam radość, a koszulka techniczna 8. PKO Półmaratonu Solidarności to najwyższa półka, zapewni wam wysoki standard startów i treningów. Widzimy je na was codziennie na ścieżkach biegowych.

 

 

 

Dziękujemy Wszystkim, którzy towarzyszyli nam w organizacji tegorocznej edycji biegu: sponsorom, partnerom, patronom medialnym, niezastąpionym wolontariuszom w tym członkom NSZZ ”Solidarność”, uczniom szkół Świdnika, Lublina i Lubartowa oraz służbom dbającym o bezpieczeństwo.

 

Szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Burmistrza Miasta Świdnik Waldemara Jaksona.

Uroczyste podsumowanie 8.PKO Półmaratonu Solidarności Trybunał Koronny w Lublinie. Od lewej: Przewodniczący Regionu Środkowo-Wschodniego Marian Król, Dyrektor 8. PKO Półmaratonu Solidarności Marek Wątorski i Burmistrz Miasta Świdnik Waldemar Jakson.

 

Wielkie podziękowania dla kibiców, których jak zawsze nie zabrakło na trasie i mecie biegu. Wasz doping uskrzydlał zawodników i dla wielu jest zachętą, by powrócić do Nas za rok. Przed nami kolejna wielka impreza z cyklu 9. PKO Półmaraton Solidarności. Na 9. półmaratonie widzimy się już w tradycyjnym późnowiosennym terminie, zawsze w pierwszą sobotę czerwca od 9 lat. Czekamy na was 4 czerwca 2022 r. Zaplanujcie start u nas, a satysfakcja będzie gwarantowana. Jak zwykle obiecujemy wysoki poziom organizacyjny, pełne bezpieczeństwo, rywalizację i trudną technicznie, niepowtarzalną w Polsce trasę. 

Mamy nadzieję, że się wtedy spotkamy. Do zobaczenia!

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy
Partnerzy techniczni