NIE ZWLEKAJ - ZAPISZ SIĘ NA BIEG

Wiemy, że trasa PKO Półmaratonu Solidarności nie sprzyja biciu rekordów życiowych, ze względu na położenie geograficzne Świdnika i Lublina. Słońce i  niska wilgotność powietrza to czerwcowa pogoda w naszym regionie, nietrudno ją przewidzieć.

Dlatego nasz bieg to zawody dla ludzi z charakterem. Trasa biegu obfituje w długie, lekkie podbiegi, co wymusza od zawodnika mentalnego i fizycznego  dostosowania. Tutaj trzeba ustawić swój wewnętrzny tempomat do oczekiwanego wyniku indywidualnego zawodnika.

- Na całej długości trasy jest kilka łagodnych podbiegów, z dwoma specyficznymi podbiegami ostrymi – zaznacza Marek  Wątorski, dyrektor biegu. – Szykujemy dla zawodników wiele atrakcji, ale przede wszystkim zadbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Musisz wiedzieć, że po prawej stronie Wisły nasz czerwcowy bieg jest jedyny w swoim rodzaju. Przyjedź, a przekonasz się, że start na życiówkę jest ważny, ale u nas nie najważniejszy. Czekamy na Was w Lublinie. – zachęca dyrektor 5. PKO Półmaratonu Solidarności.

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Parnerzy medialni
Organizatorzy